32076 Systemkamera, Canon, F1, 70-tal, Japan
Systemkamera, 35 mm, Canon F1 Old, Optik; Canon Lens FD 50 mm 1:1.4, ca 1970-tal, Japan
Kamerahus; 153125
Optik; 674986
- Skick:Ej funktionstestad, smärre bruksslitage
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |