32080 Robot Star, 1950-tal, Tyskland
Robot Star, Schneider-Kreuznach Radionar 38 mm 1:3.5, ca 1950-tal, Tyskland, kommer med tillhörande motljusskydd i original bärväska i brunt läder
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, smuts
Värdering | 2 200 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |