29921 Nils Kreuger, teckning, ej signerad, 26x37,5 cm

29921a_8dc23cc1cb838c9_med.jpeg
  • 29921a_8dc23cc1cb838c9_sm.jpeg
  • 29921b_8dc23cc24a4d6aa_sm.jpeg
  • 29921c_8dc23cc2df3b84d_sm.jpeg
  • 29921d_8dc23cc3631f2c7_sm.jpeg
  • 29921e_8dc23cc40fae419_sm.jpeg

Nils Kreuger, teckning i kolkrita, föreställande liten flicka lutandes mot vägg, ej signerad, mått med ram ca 35 x 28 cm

  • Skick:Ram med smärre skador

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK