29893 Äldre fotoalbum, 20/30-tal, bl a med prins Oscar Bernadotte
Äldre fotoalbum, ca 1920/30-tal, bl. a. med prins Oscar Bernadotte
- Skick:Bruksslitage, sidor med urklipp och borttagna foton finns
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |