28775 Mattor, 2 st, rölakan, bl a signerad ILS, 135x64 cm
Mattor, 2 st, rölakan, bl. a. signerad ILS (Ilsaestalon Mattolutomo), mått ca 135 x 64 cm
- Skick:Bruksslitage
Värdering | 400 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |