28651 Louise Adelborg, vas, "Swedish Grace", Rörstrand, höjd 16,5 cm
Louise Adelborg, vas, "Swedish Grace", blå- och guldglaserat flintgods, monogramsignerad "LA", 1900-talets första hälft, Rörstrand, höjd 16,5 cm
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |