27551 Sideboard, teak, stenskiva, bredd 158 cm

27551a_8dbb77514f1ab0c_med.jpeg
  • 27551a_8dbb77514f1ab0c_sm.jpeg
  • 27551b_8dbb7751534fa61_sm.jpeg
  • 27551c_8dbb77514fbac6a_sm.jpeg
  • 27551d_8dbb77514cf12cf_sm.jpeg
  • 27551e_8dbb775155fb926_sm.jpeg

Sideboard/skänk, teakfanér på furustomma, löst liggande skiva i grön Kolmårdsmarmor

Bredd 158 cm

Djup 42 cm

Höjd 102 cm

  • Skick:Fanérskador, vänster skjutdörr trög, en sida saknar fanér, stenskiva med smånagg och repor

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK