27236 Pastejform, Rörstrand, 1800-talets början

27236a_8dbb5cea264575a_med.jpeg
  • 27236a_8dbb5cea264575a_sm.jpeg
  • 27236b_8dbb5ce9cc6b1d5_sm.jpeg
  • 27236c_8dbb5cea00e6950_sm.jpeg
  • 27236f_8dbb5ce8fb8482c_sm.jpeg
  • 27236g_8dbb5ce961b1b9c_sm.jpeg

Pastejform, Rörstrand, 1800-talets början, höjd 18 cm, längd 28 cm

  • Skick:Äldre lagning i lock, spricka i botten

Värdering1 200 - 1 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK