27003 Marianne Westman, 57 delar, kaffe- och tefat, "Mon Amie", Rörstrand
Marianne Westman, 57 delar, kaffe- och tefat, Rörstrand
Tefat, 30 st, diameter ca 15,5 cm
Kaffefat, 27 st, diameter ca 13,5 cm
- Skick:Bruksslitage, ett kaffefat med nagg
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 550 SEK |