26916 Gunnar Zetterström, olja på pannå, Stockholmsmotiv, signerad
Gunnar Zetterström, olja på pannå, Stockholmsmotiv, signerad, 62x70 cm med ram
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |