24516 Taburett, Karl Johan, ek, 1800-tal, längd 79 cm
Taburett, Karl Johan-stil, ek, dyna klädd i ljust röd textil, ca 1800-talets slut, längd 79 cm, sitthöjd 46 cm
- Skick:Bruksslitage, lagning
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |