24262 Golvlampa, Belid, 70/80-tal, höjd 138 cm
Golvlampa, guleloxerad metall, Belid, etikettmärkt, höjd ca 138 cm
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |