24511 Cafébord med stolar, metall, 1900-tal
Cafébord med ett par stolar, lackerad lättmetall, 1900-tal
Diameter, bord, 66 cm
Höjd, bord, 66 cm
Sitthöjd, stolar, 40 cm
- Skick:Bruksslitage, alger, smuts
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |