24513 Byrå, teak, 6 lådor, 50/60-tal

24513a_8db47dff0d59fc0_med.jpeg
  • 24513a_8db47dff0d59fc0_sm.jpeg
  • 24513b_8db47dff0f978f6_sm.jpeg
  • 24513c_8db47dff1a1cb83_sm.jpeg
  • 24513d_8db47dff17e7b85_sm.jpeg
  • 24513e_8db47dff191b344_sm.jpeg

Byrå, teakfanér, sex lådor, ca 1950/60-tal, nyckel saknas

Höjd 116 cm

Bredd 75 cm

Djup 38 cm

  • Skick:Smärre bruksslitage, skav på ben

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK