24513 Byrå, teak, 6 lådor, 50/60-tal
Byrå, teakfanér, sex lådor, ca 1950/60-tal, nyckel saknas
Höjd 116 cm
Bredd 75 cm
Djup 38 cm
- Skick:Smärre bruksslitage, skav på ben
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |