24370 Byrå, rokokostil, stenskiva, 1900-tal, bredd 90 cm
Byrå, rokokostil, tre lådor, fanerad med intarsia, stenskiva, beslag i gulmetall, nyckel finns, ca 1900-talets mitt
Bredd 90 cm
Djup 54 cm
Höjd 89 cm
- Skick:Bruksslitage, någon mindre fanerskada
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |