24259 Bijouterier, pins, armbandsur, ett parti

24259a_8db470f8e56d188_med.jpeg
  • 24259a_8db470f8e56d188_sm.jpeg
  • 24259b_8db470f8ed3d7b0_sm.jpeg
  • 24259c_8db470f8e968ee6_sm.jpeg
  • 24259d_8db470f8f8437b0_sm.jpeg
  • 24259e_8db470f9064ba88_sm.jpeg
  • 24259f_8db470f911961e7_sm.jpeg
  • 24259g_8db470f917fe9e6_sm.jpeg
  • 24259h_8db470f8e2469c5_sm.jpeg

Bijouterier, pins, damarmbandsur, ett parti, någon del silver

  • Skick:Bruksslitage, mindre skador kan finnas, armbandsur ej funktionstestade

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)180 SEK