24092 Skivspelare, Thorens, TD 115, 80-tal
Skivspelare, Thorens TD 115, med pickup Thorens TPO 70, ca 1980-tal, medföljer även pickup; Ortofon VMS20EO MkII
- Skick:Ej funktionstestad, visst bruksslitage
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |