23973 Campingstolar, ett par, 70-tal
Campingstolar, ett par, stomme i brunlackerad metall, sits/rygg i beige textil, märkta "1-2-trio", ca 1970-tal
Höjd 77 cm
Sitthöjd 46 cm
Bredd 50 cm
- Skick:Smärre bruksslitage
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |