21831 Bord, med klaffar, 1900-talets första hälft
Bord, med klaffar, 1900-talets första hälft, mått med klaffar 114x64 cm, höjd 73 cm
- Skick:Bruksslitage, skav, repor
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |