36859 Diverse äldre brickor, ljusstakar, kittel, 7 delar, m.m.

36859a_8dcfe6de56d7996_med.jpeg
  • 36859a_8dcfe6de56d7996_sm.jpeg
  • 36859b_8dcfe6dec597d82_sm.jpeg
  • 36859c_8dcfe6df35fdbbe_sm.jpeg
  • 36859d_8dcfe6df7044704_sm.jpeg
  • 36859e_8dcfe6dfc33054b_sm.jpeg
  • 36859f_8dcfe6e023fa388_sm.jpeg
  • 36859g_8dcfe6e0a077fba_sm.jpeg

Diverse äldre brickor, ljusstakar, kittel, 7 delar, m.m., bl. a. Andersson & Johansson Höganäs, 18/1900-tal

  • Skick:Bruksslitage, smuts, skador

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK