36799 Servisdelar, 47 delar, stengods, Old Höganäs

36799a_8dd0183aa878646_med.jpeg
  • 36799a_8dd0183aa878646_sm.jpeg
  • 36799b_8dcfe7769ae6d78_sm.jpeg
  • 36799c_8dcfe7771e0c211_sm.jpeg
  • 36799d_8dcfe777ce4acfc_sm.jpeg
  • 36799e_8dcfe7784ebdc59_sm.jpeg
  • 36799f_8dcfe77958dfbda_sm.jpeg
  • 36799g_8dcfe77b314c3fb_sm.jpeg
  • 36799h_8dcfe77d3cc95af_sm.jpeg

Servisdelar, 47 delar, grön- och brunglaserad keramik, Old Höganäs

  • Skick:Sju delar med nagg, ytterligare några delar mindre glasyrskador

Värdering600 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK