36794 CO Hultén, litografi, 173/300, signerad, 81x70 cm
CO Hultén, färglitografi, signerad, numrerad 173/300, mått med ram ca 81 x 70 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |