33630 Gallerimatta, handknuten, Saff, Pakistan, 305x52 cm
Gallerimatta, handknuten, Saff, s.k. "Bönematta", signerad, Pakistan, mått ca 305 x 62 cm
- Skick:Bruksslitage, solblekt
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 430 SEK |