31252 Barbro Jönsson, litografi, PT, signerad, 57x78 cm
Barbro Jönsson, färglitografi, PT, motiv med fyr och röd rosett, signerad, mått med ram 57 x 78 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |