32148 Videokamera, Pathé, Motocamera, 20-tal, Frankrike
Videokamera, Pathé Motocamera, 9,5 mm, Optik; Hugo Meyer Görlitz Kino Plasmat 20 mm/1:1.5, ca sent 1920-tal, Frankrike, kommer med fyra filmkasetter i bärväska i mörkbrunt läder
Kamerahus; W32105
Optik; 461894
- Skick:Ej funktionstestad, smärre bruksslitage
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |