32147 Kamera, Krauss Paris, EKA, 20-tal, Frankrike
Kamera, Krauss Paris EKA, Optik; Zeiss ("By E. Krauss Paris") 50 mm/1:3.5, ca 1920-tal, Frankrike, kommer i bärväska i brunt läder, sannolikt original
Kamerahus; 556
Optik; 148142
- Skick:Ej funktionstestad, åldersrelaterat bruksslitage med mindre skador, gula tejprester, sökare saknas, sikte något buckligt
Värdering | 1 000 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |