32136 Pär Sandberg, litografi, signerad, 62x52 cm
Pär Sandberg, litografi, signerad "pärs", mått med ram ca 62 x 52 cm
- Skick:Ram i dåligt skick
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |