32103 Spionkamera, Minox, B, 60-tal, Tyskland
Spionkamera, Minox B, ca 1960-tal, Tyskland, kommer i original bärväska
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |