32077 Systemkamera, Konica, Autoreflex T, 52mm, 70-tal, Japan
Systemkamera, Konica, Autoreflex T, Konica Hexanon AR 52 mm 1:1.8, ca 1970-tal, Japan, kommer i original bärväska
Kamerahus; 317821
Optik; 7900037
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, smärre skav
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |