31967 Bord på hjul, ek, Tingströms, längd 90 cm
Bord på hjul, ek, ca 1960/70-tal, Tingströms, brännmärkt
Längd 90 cm
Bredd 60 cm
Höjd 45 cm
- Skick:Bruksslitage, små fuktfläckar
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |