30491 Ingrid Atterberg, vas, "Bris", Upsala-Ekeby, höjd 26,5 cm
Ingrid Atterberg, vas, "Bris", 4330/6, glaserat lergods med dekor i relief, djupstämplad samt monogramsignerad "Abg", Upsala-Ekeby, etikettmärkt, höjd 26,5 cm
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |