31632 Omega, Seamaster De Ville, 34,5 mm, rostfritt stål, 60-tal
Herrarmbandsur, Omega Seamaster De Ville, 34,5 mm, rostfritt stål, referens 14915, ca 1960-tal
Ca 34,5 mm exkl. krona (40 mm lug-to-lug), rostfritt stål, monocoqueboett, signerad krona, plexiglas (original)
Ljus tavla med s.k. linnestruktur, applicerade stavindex i silverfärg, applicerad Omega-logotyp, silverfärgade visare med lysmassa
Manuellt, kaliber Omega cal. 600
Grått läderband, 18 mm, ej original, med originalspänne
- Skick:Tillsynes fungerande, bruksslitage
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |