31620 Fat, 3 st, tenn, Wremp Konstsmide, Ø 32 cm och mindre
Fat, 3 st, tenn, Wremp Konstsmide, Angelstad, etikettmärkta, stämplade, diameter 19, 26 & 32 cm
- Skick:Mindre bucklor och slagskador
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |