31596 Pierre Cardin (Jaeger), Espace, 40 mm, metall/akryl, 70-tal
Damarmbandsur, Pierre Cardin Espace, tillverkat av Jaeger, 40 mm, metall och akryl, ca 70-tal
Ca 40 mm exkl. krona (42 mm "lug-to-lug"), boett i rostfritt, kromad metall samt akrym, plexiglas
Blå urtavla med index kl. 12, 3, 6 & 6, vita visare utan lysmassa
Manuellt, kaliber Jaeger 36
Vitt band i konstmaterial, 23 mm, original
- Skick:Tillsynes fungerande, band med tydligt slitage, ett av bandets fästen ersatt
Värdering | 1 000 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |