31407 Fickur, omarbetat, 30,5 mm, 14k guld, tidigt 1900-tal
Fickur, omarbetat till armbandsur, 30,5 mm, 14k guld, tidigt 1900-tal
Bruttovikt
20,8 gram
- Skick:Ej fungerande, bruksslitage, bucklor, glas löst
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |