31163 Kamera, Nagel, Pupille, 30-tal, Tyskland
Kamera, Nagel Pupille, ca 1930-tal, Tyskland
- Skick:Ej funktionstestad, åldersrelaterat bruksslitage
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |