31157 Zenith, Cosmopolitan, 34 mm, guldpläterad, 00-tal
Herrarmbandsur, Zenith Cosmopolitan, 34 mm, referens 27.0200.337, guldpläterad, ca 00-tal
Ca 34 mm exkl. krona (39 mm lug-to-lug), guldpläterad, klämboett, signerad krona, safirglas
Vit urtavla med upphöjda index i guldfärg, varav 12, 2, 4, 6, 8 & 10 i form av arabiska siffror, datumvisning kl. 3, guldfärgade visare utan lysmassa
Quartz, kaliber Zenith 33.7 (ETA 955.114)
Brunt läderband, 18 mm, ej original
Tillbehör
Kommer med tidsenligt butiksställ i akryl. Mått ca 25 x 13,5 x 4,5 cm
- Skick:Tillsynes fungerande
Värdering | 1 500 - 1 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |