30733 Vinylspelare, Thorens TD 165, Tandberg-utförande, 70-tal
Vinylspelare, Thorens TD 165, Tandberg-utförande, pickup; Shure Hi-Track, ca 1970-tal, EU-el
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage med enstaka repor
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 430 SEK |