30700 Omega, Seamaster 600, 34,5 mm, 135.011, rostfritt stål, 1967
Herrarmbandsur, Omega Seamaster 600, 34,5 mm, referens 135.011, rostfritt stål, ca 1967
Ca 34,5 mm exkl. krona (40 mm lug-to-lug), rostfritt stål, skruvboett, signerad krona, plexiglas
Ljus urtavla med sunburst, upphöjda stavindex i silver och svart, silverfärgade visare med svart inlägg och lysmassa
Manuellt, kaliber Omega 601
Brunt läderband av rallytyp, 18 mm, ej original
25038782
Övrigt
Enligt uppgift från inlämnare servad 2021 (underlag på dialog med urmakare medröljer)
- Skick:Tillsynes fungerande, bruksslitage
Värdering | 4 000 - 4 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |