30698 Mätsökarkamera, Robot, Royal 36, 50/60-tal, Tyskland
Mätsökarkamera, Robot Royal 36, Schneider-Kreuznach Xenar 45 mm 1:2.8, ca 1950/60-tal, Tyskland
- Skick:Bruksslitage, smärre smuts
Värdering | 2 500 - 3 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |