30638 Howard Hodgkin, serigrafi, 83/100, signerad, 109x83 cm

30638a_8dc466dcf0908ac_med.jpeg
  • 30638a_8dc466dcf0908ac_sm.jpeg
  • 30638b_8dc466287398dd4_sm.jpeg
  • 30638c_8dc466288c36c04_sm.jpeg
  • 30638d_8dc46628a6eaa90_sm.jpeg
  • 30638e_8dc46628bbf7a4a_sm.jpeg
  • 30638f_8dc46628d138bdd_sm.jpeg
  • 30638g_8dc46628e429ddc_sm.jpeg

Howard Hodgkin, färgserigrafi med reliefprägling, "Lotus", numrerad 83/100, signerad, mått med ram ca 109 x 83 cm

  • Skick:Ram med mindre skador samt tejprester

Värdering12 000 - 15 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK
*Följerätt tillkommer