30255 Damur, 5 st, bl. a. Certina

30255a_8dc306379905125_med.jpeg
  • 30255a_8dc306379905125_sm.jpeg
  • 30255b_8dc30637ab0e541_sm.jpeg
  • 30255c_8dc30637be36e41_sm.jpeg
  • 30255d_8dc30637cee8f30_sm.jpeg

Damur, 5 st, bl. a. Certina, Nivada, Pulsar, Nouveau, och Citizen, diameter ca 27 mm och mindre

  • Skick:Undantaget Nivada så är klockorna ej fungerande, batteriklockor ej testade med nya batterier, bruksslitage, skador förekommer

Värdering250 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)180 SEK