27604 Kryddhylla, snurrbar, teak, höjd 46 cm
Kryddhylla, snurrbar, teak, 1900-tal
Höjd 46 cm
Bredd 24,5 cm
Djup 24,5 cm
- Skick:Bruksslitage
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |