27180 Maria Hillfon, olja på trä, signerad, daterad -02
Maria Hillfon, olja på trä, signerad, daterad -02, 21x40 cm
Värdering | 1 400 - 1 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |