27067 Handdockor, boxning, Muhammed Ali och Howard Cosell, 60-tal, SMC, Hong Kong
Handdockor, boxning, Muhammed Ali och Howard Cosell, ca 1960-tal, SMC, Hong Kong, höjd ca 24 cm
- Skick:Bruksslitage
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |