27008 Byrå, björk, 1800-tal, höjd 100 cm
Byrå, björkfanér, beslag i mässing, 1800-tal
Bredd 114 cm
Höjd 100 cm
Djup 55 cm
- Skick:Åldersrelaterat slitage, masksting, ett beslag samt bakre ben löst (medföljer), nyckel saknas
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |