27000 Ljusstake, trä, 1700-tal, höjd 29 cm
Ljusstake, svarvad, bemålat trä, ca 1700-talets mitt/andra hälft, höjd ca 29 cm, basens diameter ca 17 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |