26928 Hylla, metall och glas, höjd 170 cm
Hylla, metallstomme med glashyllor, 1900-talets slut
Höjd 170 cm
Bredd 56 cm
Djup 42 cm
- Skick:Hyllplan med smånagg
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |