26908 Diverse, 17 delar, lockburkar, miniatyrer, m.m., bl. a. silver
Diverse, 17 delar, lockburkar i glas/metall, keramikminiatyrer, portmonnä, mindre tratt i silver, m.m.
- Skick:Emaljskador, silversvärta och allmänt bruksslitage
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |