26907 Korksskruv, mässing/stål, 1900-tal, längd 13,5 cm
Korksskruv, mässing och stål, 1900-talets första hälft, längd ca 13,5 cm
Värdering | 150 - 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |